Josef Dostál & Geberit AquaClean

Na vodě jako doma

Josef Dostál Ambasador Geberit AquaClean

Špičkový rychlostní kanoista a úspěšný medailista Josef Dostál podává výjimečné sportovní výkony na vodě. Své jméno spojil s Geberit AquaClean jako ambasador a nadšený majitel sprchovacího WC.

Den na vodě s Josefem Dostálem Výjimečné setkání

Jedinečné prostření loděnice Dukla na Vltavě, příjemnou atmosféru, cenné rady od profesionálů a neformální rozhovory s Josefem Dostálem si užili výherci soutěže Den na vodě.

Podívejte se na galerii Dne na vodě

Svěžest a čistota jediným zmáčknutím tlačítka Domácí wellness oáza

„Osvěžující pocit jako po rychlé sprše? Ano, kdykoliv během dne,“ říká Josef Dostál.

Právě sprchování příjemně teplým proudem čisté vody, které poskytuje tu nepřirozenější formu očisty, je základem sprchovacích WC AquaClean. Multifunkční WC skvěle doplní jakoukoliv koupelnu a za okamžik promění běžné místo na wellness oázu.

Voda jako životní styl Atraktivní prostředí vodních sportů

Vodní živel provází zářící hvězdu českého sportu Josefa Dostála celý život. Jeho blízký vztah k vodě jsme zachytili v atraktivním prostředí loděnice v Praze na Vltavě.

V následujících měsících se s vámi podělíme o zajímavé momenty z naší spolupráce a také se společně podíváme na výhody, které přináší používání sprchovacího WC.

Sledujte nás:
Facebook Geberit Česká republika
Facebook a Instagram Josefa Dostála

Snadná volba Maximální komfort s Geberit AquaClean Mera

Geberit přináší užitečné inovace koupelen a dbá na vysokou kvalitu výrobků. To platí samozřejmě také pro oblast sprchovacích WC.

„Mám rád moderní technologie, které na sebe zbytečně neupozorňují a esteticky doplňují interiér. Sprchovací WC AquaClean Mera odpovídá mé představě o nadčasovém designu. Snadno se ovládá a každý den mi přináší pocit pohodlí. Neznám lepší a přirozenější způsob osobní hygieny,“ vysvětluje Josef důvody, proč je nadšeným uživatelem Geberit AquaClean a rozhodl se pro náš nejlepší model.

Kromě vyladěných komfortních funkcí také oceňuje pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Geberit Home. Nastavení funkcí přesně podle osobních preferencí je na mobilním telefonu hračkou.