Technologie sprchovacích WC od společnosti Geberit

Výzkum a vývoj v oblasti sprchovacích WC

Výroba sprchovacích WC Geberit AquaClean

Společnost Geberit ve svém hlavním sídle v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku investovala v uplynulých 40 letech mnoho úsilí a odborných znalostí do vývoje technologií sprchovacích WC a průběžně výrobky dále zdokonalovala. Během těchto čtyř desetiletí se jí podařilo vyvinout velké množství patentovaných technologií, ale tím ještě vývoj zdaleka neskončil. Cílem je optimalizovat výrobky a přizpůsobit je aktuálním požadavkům.

„Při vývoji našich sprchovacích WC neděláme žádné kompromisy, pokud jde o komfort a pohodlí. Tichý, estetický design je založen na průkopnickém konceptu výrobků a přichází s revolučními a inovačními technologiemi. Funkčnost, čistota a udržitelost určují naše standardy.“
Armin Gierer, vedoucí produktové řady Geberit AquaClean

Výroba sprchovacího WC

Aktivace videoobsahu Geberit

Vaše aktuální nastavení ochrany osobních údajů neumožňuje použití tohoto obsahu. Chcete aktivovat kategorii souborů cookie „Komfort/analýza“? Další informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.

Technologie toku, akustika a ergonomie pro optimální komfort

Výroba technologie toku sprchovacího WC Geberit
 • Efektivní a zároveň tiché splachování umožňuje inovační technologie splachování TurboFlush s asymetrickou vnitřní geometrií keramické mísy vyvinutou společností Geberit.
 • Díky promyšlené akustice je odsávání zápachu a splachování mimořádně tiché.
 • Naše ergonomicky tvarovaná WC sedátka z vysoce kvalitních plastů byla vyvinuta na základě rozsáhlých studií tvarů a testů.

Dokonalá souhra designu a technologie

Geberit AquaClean Sela v černé koupelně
 • Zmenčením techniky se povedlo vyvinout štíhlý, elegantně prostý design našich sprchovacích WC.
 • Veškeré přívody vody a proudu jsou integrované v těle sprchovacího WC, tak aby nebyly viditelné.
 • Snadná montáž a údržba je možná díky modulárně sestavené, dobře přístupné technice.

Lidé stojící za inovacemi

Armin Gierer, vedoucí produktové řady Geberit AquaClean

Vyvíjíme sprchovací WC s vášní.

Rolf Weiss, vývojový inženýr technologie proudění

Vývoj technologie sprchování WhirlSpray.

Simon Bachmann, inženýr mechanického vývoje produktů

Od jednoduchého nákresu ke komplexní technologii.

Čištění snadno a rychle

Snadné čištění sprchovacího WC Mera
 • Speciální glazura Geberit KeraTect® je odolná proti poškrábání, odpuzuje nečistoty a zajišťuje hygienickou čistotu. Svým téměř neporézním, extrémně hladkým povrchem chrání před bakteriemi a mikroorganismy.
 • Čištění ramene s tryskou a sprchovacích trysek probíhá u sprchovacích WC AquaClean automaticky. Jsou vždy čisté, protože se před každým použitím a po něm proplachují čistou vodou. V mycí komoře se sprchovací tryska ve své klidové poloze i celé rameno s tryskou při vysouvání a zasouvání ještě navíc čistí vodou přiváděnou zvenčí. To značně snižuje nároky na ruční čištění.
 • Speciálně vyvinutý odvápňovací program čistí veškeré součásti, které přicházejí do styku s vodu.

Zjistěte více o hygieně vašeho sprchovacího WC

Bezpečná ochrana pitné vody

Pitná voda z vodovodu
 • Sprchovací WC Geberit AquaClean splňují všechna příslušná evropská ustanovení včetně normy na ochranu pitné vody před znečištěním EN 1717.
 • Geberit splňuje tuto normu díky integrované vodní přípojce s ochranou proti zpětnému toku a zajišťuje tak, že sprchovací WC nemohou za žádných okolností způsobit znečištění vodovodní sítě.

Dokonale sladěno s instalačními prvky Geberit

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela s zařízením Geberit Monolith v modré koupelně
 • Bez velkých nároků je možné nainstalovat do koupelny maximálně komfortní sprchovací WC. Při modernizaci i při výstavbě nové koupelny se dají kombinovat se všemi instalačními a splachovacími systémy od společnosti Geberit a jednoduše a rychle namontovat.
 • Pro instalaci přizpůsobila společnost Geberit všechny WC prvky tak, že jsou všechny přípojky pro vodu a proud esteticky skryty.

Zjistěte více o kompatibilitě instalačních modulů

Jednička v udržitelnosti

Voda v řečišti Mera
 • Z hlediska ekologické stopy mají naše kompletní sprchovací WC vynikající výsledky. Díky inteligentní řídicí technice není třeba dělat v oblasti komfortu žádné kompromisy.
 • Spotřeba energie se u modelů AquaClean v pohotovostním režimu (ekonomický režim provozu) pohybuje jen okolo 0,5 wattu.
 • Ve srovnání se spotřebou papíru hraje vyšší spotřeba vody u sprchovacího WC podřadnou roli.

Zjistěte více o našem pohledu na udržitelnost