SPRCHOVACÍ WC GEBERIT AQUACLEAN DRUHÉ DO RODINY ZDARMA

*UPOZORNĚNÍ: V souladu s článkem 7. bod 5. Úplných pravidel veřejné spotřebitelské akce organizátora se mění její ukončení. Novým termínem ukončení je 31. 3. 2021, 23:59. Všechna ostatní ustanovení Úplných pravidel veřejné spotřebitelské akce zústávají nezměněné.

Ke každému kompletnímu sprchovacímu WC Geberit AquaClean s obchodním názvem Mera, Sela anebo Tuma Comfort (složeného z keramické WC mísy a sprchovacího zařízení), které zakoupíte a zároveň také zaregistrujete v souladu s Úplnými pravidly veřejné spotřebitelské akce nejpozději do 21.12.2020*, získáte nyní navíc druhý produkt – sprchovací WC sedátko Geberit AquaClean Tuma anebo Geberit AquaClean 4000 úplně zdarma.

Akční výrobky Geberit AquaClean si můžete v rámci této akce zakoupit u kteréhokoliv autorizovaného a zaškoleného obchodního partnera společnosti Geberit spol. s r.o., který prodává produkty Geberit AquaClean v České republice. Seznam všech partnerů najdete zde.

Po zakoupení stačí pouze vyplnit níže uvedený registrační formulář a můžete se těšit na Vaše „druhé do rodiny“ – sprchovací WC sedátko od společnosti Geberit zcela zdarma.

Úplné znění pravidel veřejné spotřebitelské akce s názvem „Druhé do rodiny zdarma“ najdete zde.   (, 158 KB )Vaše osobní údaje

Oslovení*

Jméno*

Příjmení*

Společnost

Ulice a číslo domu*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

E-mail*

Telefonní číslo

Použití k soukromým účelům?*

Údaje k Vašemu modelu

Číslo série*

Jak jste se o nás dozvěděli?*

Zde, prosím, nahrajte doklad o nákupu (název souboru bez diakritiky):

Vaše údaje shromažďujeme k servisním účelům a neposkytujeme je třetím stranám.

Souhlasím, aby mě Geberit spol. s r.o. informoval o novinkách, akcích a marketingových nabídkách týkajících se koupelnových výrobků pomocí kontaktních údajů:

Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a telefonní číslo se zpracovávají za účelem přímého marketingu. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. a) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu, dokud subjekt údajů neodvolá souhlas se zpracováním jeho osobních údajů. Osobní údaje budou postoupeny společnostem v rámci skupiny Geberit, jakož i poskytovatelům služeb třetích stran (např. Poštovní služby a poskytovatelé IT služeb). Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku. Platí naše zásady ochrany osobních údajů.

*Povinné údaje