Registrace záruky

Prodlužte si záruční dobu produktu Geberit AquaClean. V třetím roce záruky přebírá Geberit v případě materiálových nebo výrobních vad bezplatné dodání náhradních dílů, pokud byl výrobek nainstalován a uveden do provozu odbornou instalační firmou. K tomu účelu vyplňte prosím záruční formulář do 90 pracovních dnů ode dne instalace.

Vaše osobní údaje

Oslovení*

Jméno*

Příjmení*

Instalační firma

Ulice a číslo domu*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

E-mail*

Telefonní číslo

Použití k soukromým účelům?*

Údaje k vašemu modelu

Den instalace*

Číslo série*

Údaje o instalatérovi

Firma*

Jméno

Příjmení

Ulice*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

Jak jste se o nás dozvěděli?*

Osobní údaje (kontaktní údaje) v rozsahu jméno, příjmení, firma, adresa, emailová adresa a telefonní číslo a údaje o instalaci v rozsahu jméno, příjmení, společnost, adresa se zpracovávají v rámci registrace za účelem prodloužení si záruční doby na zařízení GEBERIT AQUACLEAN. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. b) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu 10 let od schválení prodloužené záruky. Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku.

Souhlasím, aby mě Geberit spol. s r.o. informoval o novinkách, akcích a marketingových nabídkách týkajících se koupelnových výrobků pomocí kontaktních údajů:

Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a telefonní číslo se zpracovávají za účelem přímého marketingu. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. a) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu, dokud subjekt údajů neodvolá souhlas se zpracováním jeho osobních údajů. Osobní údaje budou postoupeny společnostem v rámci skupiny Geberit, jakož i poskytovatelům služeb třetích stran (např. Poštovní služby a poskytovatelé IT služeb). Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku. Platí naše zásady ochrany osobních údajů.