Zápachy odstraňujte tam, kde vznikají

Standard v kuchyni nyní také v koupelně

Nepříjemné zápachy v koupelně jsou všeobecně známy. A každý má své metody jejich odstraňování. Od vonných tyčinek přes vůně ve spreji až po jednoduché větrání. Většina řešení pomáhá jen na krátkou dobu a jsou málo efektivní.

Chcete také odstraňovat zápachy přímo v místě jejich vzniku? Zajistěte standard, na který jste zvyklí s digestoří v kuchyni, nyní také ve své koupelně.

Kombinace integrovaného odsávání zápachu a sprchovacích WC Geberit AquaClean předznamenává novou éru svěžesti ve vaší koupelně.

Zápachy odstraňujte tam, kde vznikají Integrováno přímo do WC: Hýčká nos a poskytuje svěží očistu vodou

Chcete zvýšit svůj komfort? Modely sprchovacích WC Geberit AquaClean v kombinaci s integrovanou jednotkou odsávání zápachu odstraňují nepříjemné zápachy přímo z keramické mísy. Zápachy jsou účinně odstraňovány pomocí keramického voštinového filtru s dlouhou životností. Kromě integrované jednotky odsávání zápachu a jemné sprchy přesvědčí modely sprchovacích WC také komfortními funkcemi, jako je ohřev WC sedátka nebo příjemné osoušení teplým vzduchem.

Dodatečná montáž Spousta čerstvého vzduchu a málo úsilí při instalaci

Přesvědčili vás AquaClean Sela nebo Tuma Classic, ale nechcete se vzdát odsávání zápachu? Nebo již máte WC nebo sprchovací WC a nemáte náladu na nepříjemné zápachy a velkou rekonstrukci? V těchto případech je pro vás řešením jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh. Jednotku odsávání zápachu Geberit DuoFresh lze snadno nainstalovat do každé splachovací nádržky Geberit Sigma a kombinovat s téměř každým ovládacím tlačítkem z řady Sigma. Vzduch vyčištěný filtrem se vrátí zpět do místnosti čistý a neutrální na zápach.

Video