Důvody pro očistu vodou

Jen voda opravdu umyje

Čistili byste Vaše špinavé auto jen suchým papírem? Asi sotva. Dotázaný fotograf Jonathan Heyer ukazuje, jak by vypadaly každodenní situace, kdybychom nemohli použít k čištění vodu: hodně pochmurně.

Pro co se rozhodnete: Papír nebo voda?

ZEPTALI JSME SE ODBORNÍKA NA HYGIENU PROČ PRÁVĚ VODA?

Profesor Alexander Herold odborník na hygienu

Prof. Dr. med. Alexander Herold odpověděl na otázky o hygieně, o očistě vodou po toaletě a o rizicích, které mohou vzniknout při nesprávné hygieně.

Přečtěte si rozhovor s odborníkem

Pocit jako čerstvě osprchovaný

Hillary sedí na sprchovacím WC Geberit AquaClean Mera

Voda je pro hygienu a náš pocit pohody nenahraditelná. O to překvapivější je, že když jdeme na záchod, používáme jen toaletní papír. V hygienické kultuře Dálného východu je již dávno samozřejmostí umýt se po návštěvě toalety vodou. I u nás stále více lidí používá jemnou a přirozenou WC hygienu za použití vody namísto papíru. Neboť voda umyje, osvěží a propůjčí nový pocit pohody. Pokud se umyjete po návštěvě toalety vodou, cítíte se jako čerstvě osprchovaní.

Více sebevědomí

Lucy sedí na sprchovacím WC Geberit AquaClean Mera

Snaha o větší pocit pohody a zdravé sebevědomí patří dnes k modernímu stylu života. Pro vyšší sebevědomí jsou rozhodující různé faktory, jako je zdravá výživa, tělesná kondice nebo osobní hygiena. Třetí bod je možno pozitivně ovlivnit sprchovacím WC. Geberit AquaClean nám dává po celý den pocit svěžesti a čistoty. Když se cítíte ve svém těle dobře, vyzařujete to i navenek a působíte sebevědoměji – přesvědčte se sami!

Osobní hygiena

John sedí na sprchovacím WC Geberit AquaClean Mera

Sprchovací WC Geberit AquaClean Vás jemně omyjí vodou a jsou přitom mnohem hygieničtější než papír. Leží-li Vám na srdci Vaše osobní hygiena a kladete důraz na to, abyste se po každé návštěvě toalety cítili opravdu čistí, pak se nechejte přesvědčit jemnou a přirozenou očistou sprchovacími WC AquaClean. Byla záměrně vyvinuta k tomu, abyste se cítili po všech stránkách hygienicky a čistě.