Výjimečný sportovec Josef Dostál Ambasador Geberit AquaClean

Špičkový rychlostní kanoista, držitel několika olympijských medailí a reprezentant České republiky na letošní olympiádě v Tokiu Josef Dostál podává výjimečné sportovní výkony na vodě. Momentálně směřuje veškeré úsilí na získání životní formy. Má totiž v hledáčku olympijské zlato. Své jméno spojil s Geberit AquaClean jako nový ambasador a nadšený majitel sprchovacího WC.

Voda jako životní styl Atraktivní prostředí vodních sportů

Aktivace videoobsahu Geberit

Vaše aktuální nastavení ochrany osobních údajů neumožňuje použití tohoto obsahu. Chcete aktivovat kategorii souborů cookie „Komfort/analýza“? Další informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.

Vodní živel provází zářící hvězdu českého sportu Josefa Dostála celý život. Jeho blízký vztah k vodě jsme zachytili v atraktivním prostředí loděnice v Praze na Vltavě.

V následujících měsících se s vámi podělíme o zajímavé momenty z naší spolupráce a také se společně podíváme na výhody, které přináší používání sprchovacího WC.

Sledujte nás:
Facebook Geberit Česká republika
Facebook a Instagram Josefa Dostála

Svěžest a čistota jediným zmáčknutím tlačítka Domácí wellness oáza

Aktivace videoobsahu Geberit

Vaše aktuální nastavení ochrany osobních údajů neumožňuje použití tohoto obsahu. Chcete aktivovat kategorii souborů cookie „Komfort/analýza“? Další informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.

„Osvěžující pocit jako po rychlé sprše? Ano, kdykoliv v průběhu dne,“ říká Josef Dostál.

Právě sprchování příjemně teplým proudem čisté vody, které poskytuje tu nepřirozenější formu očisty, je základem sprchovacích WC AquaClean. Multifunkční WC skvěle doplní jakoukoliv koupelnu a za okamžik promění běžné místo na wellness oázu.

Snadná volba Maximální komfort s Geberit AquaClean Mera

Geberit přináší užitečné inovace koupelen a dbá na vysokou kvalitu výrobků. To platí samozřejmě také pro oblast sprchovacích WC.

„Mám rád moderní technologie, které na sebe zbytečně neupozorňují a esteticky doplňují interiér. Sprchovací WC AquaClean Mera odpovídá mé představě o nadčasovém designu. Snadno se ovládá a každý den mi přináší pocit pohodlí. Neznám lepší a přirozenější způsob osobní hygieny,“ vysvětluje Josef důvody, proč je nadšeným uživatelem Geberit AquaClean a rozhodl se pro náš nejlepší model.

Kromě vyladěných komfortních funkcí také oceňuje pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Geberit Home. Nastavení funkcí přesně podle osobních preferencí je na mobilním telefonu hračkou.