Josef Dostál & Geberit AquaClean

Na vodě jako doma

Výjimečný sportovec Josef Dostál Ambasador Geberit AquaClean

Špičkový rychlostní kanoista, držitel několika olympijských medailí a reprezentant České republiky na letošní olympiádě v Tokiu Josef Dostál podává výjimečné sportovní výkony na vodě. Momentálně směřuje veškeré úsilí na získání životní formy. Má totiž v hledáčku olympijské zlato. Své jméno spojil s Geberit AquaClean jako nový ambasador a nadšený majitel sprchovacího WC.

Voda jako životní styl Atraktivní prostředí vodních sportů

Vodní živel provází zářící hvězdu českého sportu Josefa Dostála celý život. Jeho blízký vztah k vodě jsme zachytili v atraktivním prostředí loděnice v Praze na Vltavě.

V následujících měsících se s vámi podělíme o zajímavé momenty z naší spolupráce a také se společně podíváme na výhody, které přináší používání sprchovacího WC.

Sledujte nás:
Facebook Geberit Česká republika
Facebook a Instagram Josefa Dostála

Svěžest a čistota jediným zmáčknutím tlačítka Domácí wellness oáza

„Osvěžující pocit jako po rychlé sprše? Ano, kdykoliv v průběhu dne,“ říká Josef Dostál.

Právě sprchování příjemně teplým proudem čisté vody, které poskytuje tu nepřirozenější formu očisty, je základem sprchovacích WC AquaClean. Multifunkční WC skvěle doplní jakoukoliv koupelnu a za okamžik promění běžné místo na wellness oázu.

Snadná volba Maximální komfort s Geberit AquaClean Mera

Geberit přináší užitečné inovace koupelen a dbá na vysokou kvalitu výrobků. To platí samozřejmě také pro oblast sprchovacích WC.

„Mám rád moderní technologie, které na sebe zbytečně neupozorňují a esteticky doplňují interiér. Sprchovací WC AquaClean Mera odpovídá mé představě o nadčasovém designu. Snadno se ovládá a každý den mi přináší pocit pohodlí. Neznám lepší a přirozenější způsob osobní hygieny,“ vysvětluje Josef důvody, proč je nadšeným uživatelem Geberit AquaClean a rozhodl se pro náš nejlepší model.

Kromě vyladěných komfortních funkcí také oceňuje pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Geberit Home. Nastavení funkcí přesně podle osobních preferencí je na mobilním telefonu hračkou.